Pozycjonusz
Alkon System Jarosław Kończyk

Alkon System Jarosław Kończyk

Chłodnictwo

  Adres

Mochnackiego 34
41-907 Bytom
woj. Śląskie ( Bytom )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 08-18
  • Wtorek: 08-18
  • Środa: 08-18
  • Czwartek: 08-18
  • Piątek: 08-18
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Opis

Alkon System to firma, zapewniająca szereg nowoczesnych, ekonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań z zakresu wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, oraz nawiewników okiennych. Wieloletnie doświadczenie i wiedza zapewniają klientom najwyższej jakości usługi oraz profesjonalny sprzęt w konkurencyjnych cenach.

Oferujemy pomoc w zakresie doboru, montażu oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych od najlepszych producentów. Urządzenia przystosowane są zarówno w warunkach domowych jak również w biurach oraz obiektach przemysłowych. Nowoczesne systemy wentylacji zapewniają zdrową cyrkulację powietrza przez cały rok.

Towarzyszymy naszym klientom od początku do końca transakcji. Doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu, przeprowadzamy prace montażowe, jak również prowadzimy serwis montowanych urządzeń. Troszczymy się o wysoką jakość usług. Dbamy o to, aby każde wybrane urządzenie było idealnie dostosowane do indywidualnych.

W naszej ofercie znajduje szeroki wybór urządzeń klimatyzacyjnych, dostępne w atrakcyjnych cenach, która skierowana jest m.in. do: sklepów, serwerowni, aptek, biur, salonów piękności, pubów i restauracji, oraz innych firm, w których liczy się dobro pracowników i klientów oraz domów.

Oferujemy klimatyzatory ścienne, kasetonowe, przypodłogowo-podsufitowe, kanałowe oraz przenośne.

Nasze usługi wykonujemy na terenie całego województwa śląskiego między innymi w takich miastach jak: Katowice, Bytom, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec. Zapraszamy do współpracy.

 

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.