Pozycjonusz
Baby English Center angielski dla dzieci Retkinia

Baby English Center angielski dla dzieci Retkinia

Korepetycje szkolenia

  Adres

Tomaszewicza 2
94-048 Łódź
woj. Łódzkie ( Łódź )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 13-20
  • Wtorek: 13-20
  • Środa: 13-20
  • Czwartek: 13-20
  • Piątek: 13-20
  • Sobota: 10-15
  • Niedziela: Nieczynne

Opis

Baby English Center oddział Retkinia - uczymy dzieci w wieku 3-15 lat języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Jesteśmy jedną z największych szkół języka angielskiego i hiszpańskiego w Łodzi a kolejny oddział naszej szkoły znajduje się przy ulicy Tomaszewicza 2 w bloku nr. 168 aby mieszkańcy Łódzkiej Retkinii i okolic mieli do nas bliżej.
Zajęcia dla dzieci prowadzimy w sposób bardzo aktywny i dynamiczny, dużo ruchu, mini gier, zabaw, bez zbędnego siedzenia w ławce - w skrócie uczymy języka przez zabawę. Dzięki temu efekty widać już po pierwszych zajęciach, które pozostają na długo. Uczymy dzieci mówić pełnymi zdaniami, zadawać pytania i udzielać na nie odpowiedzi, dzięki temu dzieci uczą się praktycznego zastosowania języka angielskiego i hiszpańskiego.
Zajęcia w naszej szkole języka angielskiego trwają 50 minut, odbywają się raz lub dwa razy  w tygodniu od poniedziałku do soboty włącznie zależnie od wybranej grupy. Aby zapewnić komfort nauki, grupy liczą maksymalnie 9 osób, pomimo, że metoda, którą nauczamy sprawdza się nawet w grupach liczących kilkadziesiąt osób.
Placówka Baby English Center na Retkinii liczy 3 przestronne i kolorowe sale dydaktyczne w pełni dostosowane do dzieci, które są wyposażone w sprzęty elektroniczne takie jak laptopy, telewizor, projektor czy xbox, które wspierają w utrzymywaniu uwagi dziecka przez cały czas trwania zajęć z uwagi na fakt, że motedoa którą nauczamy jest bardzo interaktywna.

W przypadku dłuższych nieobecnośco spowodowanych chorobą istnieje możliwość nadrobienia materiału w grupie równoległej po ówczesnym ustaleniu dogodnego terminu z nauczycielem. Ewentualnie dziecko może też nadrobić materiał we własnym zakresie dzięki platformie online do której dostęp otrzymuje każdy uczeń.

Dzieci do grup kwalifikujemy w oparciu o wiek a także bazując na indywidualnych umiejętnościach dziecka, które poznajemy podczas pierwszej bezpłatnej lekcji pokazowej na którą serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.