Pozycjonusz
Bauer Fitness Spółka Jawna

Bauer Fitness Spółka Jawna

Sprzęt sportowy

  Adres

ul. Lubomirskich 1E
37-200 Przeworsk
woj. Podkarpackie ( powiat przeworski )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 08-16
  • Wtorek: 08-16
  • Środa: 08-16
  • Czwartek: 08-16
  • Piątek: 08-16
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Opis

Bauer Fitness Spółka Jawna zajmuje się sprzedażą maszyn cardio, maszyn siłowych oraz akcesoriów fitness w bardzo atrakcyjnych cenach. Produkty oferowane przez firmę wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością wykonania. Nowoczesna technologia oraz design, to dodatkowe walory, które mają za zadanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta oraz zapewnić mu bezpieczeństwo.

Działalność sklepu internetowego Bauer Fitness Spółka Jawna skierowana jest na współpracę z profesjonalnymi klubami fitness, siłowniami oraz klientem indywidualnym. Oferowane przez firmę sprzęty doskonale nadają się do ćwiczeń doświadczonych sportowców jak również laików, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ćwiczeniami na siłowni.

Bauer Fitness Spółka Jawna stara się promować zdrowy tryb życia. Oprócz sprzedaży sprzętów do ćwiczeń w swojej ofercie posiada również: projektowanie oraz wyposażenie powierzchni treningowych; możliwość zakupu GymManager, czyli systemu zarządzania, który usprawni działanie każdego obiektu sportowego.

W ofercie Bauer Fitness Spółka Jawna znajdziemy m.in.:

- akcesoria fitness,

- hantle,

- sztangi,

- akcesoria dezynfekujące,

- bieżnie

- orbitreki,

- rowery,

- ławki regulowane różnego typu,

- projekty powierzchni treningowych,

- system zarządzania GymManager.

Bauer Fitness Spółka Jawna oferuje do 5 lat gwarancji na poszczególne akcesoria, zakupy na raty oraz w leasingu. Składanie zamówień w sklepie internetowym Bauer Fitness Spółka Jawna jest bardzo intuicyjne. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Zapraszamy do kontaktu z Bauer Fitness Spółka Jawna tel.: 48 512 513 514 , email: online@bauerfitness.com oraz osobistego w siedzibie firmy przy ul. Lubomirskich 1E w Przeworsku (37-200).

Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 794-15-32-738 oraz REGON: 650896237.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.