Pozycjonusz
Finaldom Sp. z o.o.

Finaldom Sp. z o.o.

Biura projektowe

  Adres

Komorów 42 A-D
58-100 Komorów
woj. Dolnośląskie ( powiat świdnicki (dolnośląski) )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 08:30–17:30
  • Wtorek: 08:30–17:30
  • Środa: 08:30–17:30
  • Czwartek: 08:30–17:30
  • Piątek: 08:30–17:30
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Opis

FinalDom Sp. z o.o. to firma stworzona z myślą o projektowaniu i realizacji domów energooszczędnych.

Zajmujemy się projektem oraz realizacją funkcjonalnych, ładnie zaprojektowanych domów o małym zapotrzebowaniu na energię w dwóch wariantach: energooszczędny lub niskoenergetyczny.

Dom to marzenie wielu osób, którego spełnienie zajmuje zazwyczaj dłuższy czas. Kiedy zgromadzimy już wystarczające środki na inwestycję, zależy nam aby był ekonomiczny, a poniesione koszty utrzymywały się na stałym poziomie lub były coraz niższe. Projektowane przez nas domy przy użyciu najnowszych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań spełniają te oczekiwania. Zastosowanie materiałów najwyższej jakości, wydajny system wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz sprawny system centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej sprawia, że FinalDom jest rekomendowany przez klientów, którzy pragną taniego w użytkowaniu domu.

Na naszej stronie internetowej w dziale artykuły (http://finaldom.pl/artykuly) można dowiedzieć się więcej o stosowanych przez nas rozwiązaniach. Zachęcamy do śledzenia naszych wpisów.

W skład zespołu FinalDom Sp. z o.o. wchodzą pasjonaci:

- Aleksandra Wewiór-Met, która kieruje zespołem architektów, konstruktorów i projektantów branżowych. Nasza Pani Architekt poszukuje innowacyjnych rozwiązań dla różnych typów konstrukcji.

- Michał Zaręba odpowiedzialny jest za realizacje budowlane. Nadzoruje wykonanie projektu oraz pracowników za to odpowiedzialnych. Analizuje projekty pod względem wdrożenia do realizacji.

- Paweł Kresso odpowiedzialny za obsługę klientów, kontrahentów oraz promocje FinalDom. Wspomaga proces komunikacji przed oraz w czasie trwania projektu, tak aby byli Państwo zachwyceniu realizacją nowego domu.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.