Katalog Firm > Firmy Warszawa > Usługi > Dekarstwo-blacharstwo > DRYKOWANIE - WYOBLANIE

DRYKOWANIE - WYOBLANIE

Linki sponsorowane:

Opis firmy:

Firma w obecnej formie istnieje od 1993 roku, ale wyoblaniem zajmuje się ponad 25 lat. Wykonuję na zamówienia metodą wyoblania: elementy klimatyzacji i wentylacji (dysze, nawiewniki, osłony wlotów powietrza i inne), części artykułów gospodarstwa domowego, elementy reklam, puchary, wazony, patery, elementy konstrukcyjne karniszy, obudowy i osłony i wiele innych.

Wyoblanie jest rodzajem obróbki plastycznej blachy. Proces ten wykorzystuje podatność blach do odkształceń plastycznych bez przerwania ciągłości mate­riału. Kształtowania blachy dokonuje się za pomocą specjalnych narzędzi zwa­nych wyoblakami lub rolkami do wyoblania.

Wskutek wywieranego przez na­rzędzie odkształcające nacisku blacha przybiera kształt obracającego się wzor­nika. Ponieważ wzornik, na którym układany jest materiał w postaci krążka blachy wiruje, za pomocą tej metody można wykonywać wszelkie kształty o przekroju figur obrotowych

Dane firmy:

Właściciel/Prezes: Paweł Szwedowski
Ilość pracowników: 1
REGON: 010270720

Kontakt:

www: wyoblanie.pl
*
*
*

Siedziba firmy:

Etiudy Rewolucyjnej 42 a, m.97
02-643 Warszawa
Woj. Mazowieckie
tel: 22 864 93 68
tel: 503 121 343
fax: 22 435 59 55

Produkty i usługi

Wykonuję metodą wyoblania:
- Części artykułów gospodarstwa domowego
- Sprzęt oświetleniowy
- Dewocjonalia
- Elementy reklam
- Części motoryzacyjne
- Elementy klimatyzacji i wentylacji, chłodnictwo i ogrzewanie
- Galanterię ozdobną
- Przedmioty użytkowe
- Rekwizyty teatralne i filmowe
- Instrumenty muzyczne

Opinie klientów

  • Brak opinii. Bądź pierwszy, dodaj swoją.
*
*
*

Podobne firmy z okolicy

Możesz również porównać firmy z miejscowości Warszawa: