ALPINA DESIGN
Opis firmy:
Firma posiada profesjonalny park maszynowy, potencjał techniczno - ekonomiczny oraz niezbędne doświadczenie do realizacji stawianych jej zadań.
Specjalizujemy się przede wszystkim w opracowywaniu, produkcji oraz montażu ogrodów zimowych, oranżerii oraz nietypowych konstrukcji aluminiowych –szklanych dla budownictwa.
Do Państwa dyspozycji pozostaje dział szkła wykonujący cało szklaną architekturę wnętrz i elewacji. W tym też zakresie jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.
Chętnie współpracujemy także z jednostkami projektowymi służąc im pomocą w doborze detali oraz rozwiązań projektowo-wykonawczych w technologiach cało szklanych elementów architektury.
W zakresie szkła „wnętrzarskiego” w architekturze otrzymaliśmy wyróżnienie Targów Budownictwa „Wiosna”
Jako oficjalny partner firmy „GLASPOL Saint-Gobain” w ramach programu „QUANTUM GLASS” zajmujemy się wysokozaawansowanymi szkłami aktywnymi typu:
„PRIVA -LITE”, „THERMOVIT” , „E-GLASS”, „LEDinGLASS”
W ramach grupy ALPINA realizujemy także nietypowe zadania w obiektach o podwyższonych parametrach akustycznych, ppoż. oraz ewakuacji
Nasze wyroby dostarczamy oraz montujemy na terenie całego kraju jak i za granicą (Anglia, Francja, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria, Holandia, Rosja, …)
Grupa „Alpina” dąży do wykonywania stawianych jej zadań z należytą starannością, posiada niezbędne doświadczenie do ich realizacji, znajduje się w sytuacji finansowej zapewniającej realizację przyjętego zamówienia.
Mając nadzieję na podjęcie stałej, obustronnie owocnej, pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Dane firmy:
Kontakt:
www: alpinadesign.plSiedziba firmy:
Kryspinów 19732-060 Liszki
Woj. Małopolskie
tel: 12 280 07 25
tel: 501 313 945
fax: 12 280 63 60
Produkty i usługi
Oferujemy:
- cało szklane drzwi, ścianki, balustrady, podłogi, witryny
- ogrody zimowe
Opinie klientów
- Brak opinii. Bądź pierwszy, dodaj swoją.

