Pozycjonusz
Kancelaria Informatica Legis

Kancelaria Informatica Legis

Kancelarie adwokackie

  Adres

Lelewela 23
53-505 Wrocław
woj. Dolnośląskie ( Wrocław )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 10-18
  • Wtorek: 10-18
  • Środa: 10-18
  • Czwartek: 10-18
  • Piątek: 9-16
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Opis

Kancelaria Informatica Legis zajmuje się świadczeniem usług prawnych, dotyczących prawa elektronicznego. Zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Pracownicy kancelarii, to doświadczeni specjaliści, o ugruntowanej wiedzy, którzy sprawnie pomogą rozwiązać problemy Państwa firmy, wskażą również rozwiązania, które usprawnią jej funkcjonowania.
Dla nas każdy problem lub wątpliwość są istotne. Z doświadczenia wiemy, że dzięki szybkiej reakcji można zapobiegać wielu poważnym problemom.

Najważniejsze zagadnienia, którymi zajmuje się Kancelaria Informatica Legis to:
- prawo mediów,
- prawo telekomunikacyjne,
- przedsiębiorca w internecie,
- konsument w internecie,
- przestępstwa komputerowe,
- ochrona danych,
- własność intelektualna,
- umowy elektroniczne.

Naszą misją jest dbanie o klienta w każdej sytuacji. Coraz więcej firm opiera swoje funkcjonowania na działalności w sieci. W wirtualnym świecie również występują problemy, które wymagają wsparcia prawnika. Pomagamy chronić własność intelektualną, coraz więcej mówi się o tym problemie, jednak nadal wiele firm nie zna swoich praw i obowiązków wobec obowiązujących przepisów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 795 952 432, mailowo: biuro@informaticalegis.com oraz osobiście w siedzibie Kancelarii Informatica Legis przy ul. Lelewela 23 we Wrocławiu (53-505). Kancelaria czynna jest w godzinach od poniedziałku do czwartku od 10:00 – 18:00 i w piątek od 9:00 – 16:00.
Podajemy również nasze dane rejestrowe: NIP: 6871801019 i REGON: 021652539.Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.