Pozycjonusz
Marketing Sensei

Marketing Sensei

Reklama i marketing

  Adres

ul Mickiewicza 33 lok. 68-69
60-837 Poznań
woj. Wielkopolskie ( Poznań )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 08-17
  • Wtorek: 08-17
  • Środa: 08-17
  • Czwartek: 08-17
  • Piątek: 08-17
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Opis

Firma Marketing Sensei posiada swoją siedzibę w Poznaniu, jednak swoje usługi obejmujące m.in. pozycjonowanie stron internetowych czy prowadzenie kampanii reklamowych AdWords świadczy na terenie całego kraju. Agencja marketingowa istnieje od 2014 roku, ale osoby które w niej pracują związane są z reklamą w Internecie od wielu lat.

Zależy nam na indywidualnym podejściu do każdego Klienta oraz budowie trwałych relacji. Podejmujemy współpracę jedynie wtedy, gdy jesteśmy w stanie zaproponować efektywne rozwiązanie.

Naszą przewagą nad innymi jest to, że posiadamy kompetencje dużej agencji reklamowej, jednocześnie zachowując elastyczność, a także działając na zasadzie partnerskiej współpracy.

Oferta:

Oferta agencji interaktywnej Marketin Sensei obejmuje m.in.:

- Pozycjonowanie

Jest to jedna z najbardziej efektywnych form reklamy w Internecie. Jeśli zależy Tobie na osiągnięciu pozycji w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania na konkretne frazy kluczowe, to ten typ usługi skierowany jest do Ciebie. Opłatę pobieramy tylko w przypadku osiągnięcia konkretnego wyniku w postaci pozycji fraz w pierwszej dziesiątce wyników w wyszukiwarce Google.

- Google AdWords

Kampanie linków sponsorowanych, to reklama tekstowa, która ukazuje się w momencie kiedy osoba wpisuje konkretną frazę w wyszukiwarce internetowej. Jej cechy to precyzja, szybkość działania, a także skuteczne dotarcie do potencjalnego klienta.

- Pakiety SEM

Pakiety to rozwiązanie, które jest szczególnie polecane dla firm, które cenią sobie kompleksowość usług. Obejmuje nie tylko pozycjonowanie konkretnych fraz kluczowych, ale także takie usługi jak: prowadzenie kampanii linków sponsorowanych, optymalizację całości witryny, instalację narzędzi analitycznych czy promocję w firmy w katalogach firm oraz Google Moja Firma.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.