Pozycjonusz
Biuro Detektywistyczne TMK DETEKTYW

Biuro Detektywistyczne TMK DETEKTYW

Inne służby

  Adres

ul. Dobrzecka 95
62-800 Kalisz
woj. Wielkopolskie ( Kalisz )

Opis

Biuro Detektywistyczne TMK DETEKTYW to zespół licencjonowanych detektywów, którzy posiadają doświadczenie i obszerną wiedzę niezbędną do rzetelnej realizacji każdego zlecenia z obszarów prywatnych i biznesowych.

Stworzyliśmy wyjątkowe grono ekspertów, działających nieszablonowo, kreatywnie i skutecznie, zapewniając realizację każdego zlecenia z zachowaniem tajemnicy.

Jesteśmy doskonale przygotowani technicznie do pracy operacyjnej w terenie oraz merytorycznego opracowywania pozyskanego materiału dowodowego na potrzeby naszych klientów.

Zbieramy informacje dotyczące zdrady małżeńskiej, spraw cywilnych, spraw mających podłoże kryminalne, spraw gospodarczych, prowadzimy obserwację osób i obiektów.

Specjalizujemy się w kompleksowym wykrywaniu podsłuchów i ukrytych kamer. Nasi doświadczeni detektywi korzystają z najnowocześniejszej aparatury umożliwiającej zlokalizowanie urządzeń szpiegowskich.

Z przeprowadzonych czynności detektywistycznych przygotowujemy profesjonalne sprawozdanie podparte zdjęciami i materiałem wideo, które prawnie można wykorzystać w rozprawie sądowej.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.