Pozycjonusz
Biuro PodróżyTravel Shops Złotów

Biuro PodróżyTravel Shops Złotów

Biura podróży

  Adres

pl. Kościuszki 11
77-400 Złotów
woj. Wielkopolskie ( powiat złotowski )

Opis

Z nami zaoszczędźcie czas na samodzielne szukanie wakacji. Doradzimy Wam, jaki hotel warto wybrać, co zobaczyć, gdzie smacznie zjeść. Pomożemy znaleźć dogodne połączenie lotnicze lub autokarowe, a także nocleg w miejscu, które chcecie odwiedzić. Zaprojektujemy Wasz wyjazd i dopasujemy go do Waszych potrzeb i możliwości - czasowych i finansowych.

Kochamy podróże, poznawanie nowych zakątków świata, wypoczynek w ciekawych miejscach. Ale równie ogromną przyjemność sprawia nam pomaganie innym w znalezieniu idealnego miejsca na upragniony wypoczynek. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy podczas wielu prywatnych podróży, a także w agencji turystycznej oraz u dużych touroperatorów obsługujących kilkanaście tysięcy klientów rocznie. Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy? Z nami zaoszczędźcie czas na samodzielne szukanie wakacji. Doradzimy Wam, jaki hotel warto wybrać, co zobaczyć, gdzie smacznie zjeść. Pomożemy znaleźć dogodne połączenie lotnicze lub autokarowe, a także nocleg w miejscu, które chcecie odwiedzić. Zaprojektujemy Wasz wyjazd i dopasujemy go do Waszych potrzeb i możliwości ? czasowych i finansowych.

Stawiamy na rozmowę, kontakt bezpośredni, tak abyśmy mogli jak najlepiej poznać Wasze preferencje i wymagania, to, co lubicie, bądź, czego nie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tak naprawdę upragnione wakacje rozpoczynają się już na etapie wyboru kierunku, hotelu czy atrakcji dodatkowych. Sama myśl o zbliżającym się wypoczynku napawa nas wszystkich radością. Potem z niecierpliwością czekamy na wyjazd. My to doskonale rozumiemy, bo sami tak mamy :)
W miłej atmosferze, przy filiżance dobrej kawy razem możemy zdecydować, gdzie tym razem spędzicie urlop. W ten sposób wybierzemy dla Was ofertę, która przypadnie Wam do gustu.

Zależy nam, aby nasza wiedza i zaangażowanie przyczyniły się do Waszego udanego wypoczynku.
Radość, jaką czerpiemy z pomocy w spełnianiu Waszych wakacyjnych marzeń to dla nas koło napędowe do dalszej pracy. Motywacja do dalszego rozwoju i wspierania Was w decyzjach. Ryszard Kapuściński napisał kiedyś, że "wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej". My, zdecydowanie na taką chorobę zapadliśmy i wcale nie zamierzamy się z niej leczyć. Wręcz przeciwnie chcemy nią dalej zarażać.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.